Ayrılık Büyüsü Hakkında

 

Ayırma büyüsü, birbirini seven iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan büyüdür. Kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Sevdiği kişinin başkasıyla birlikte olması veya kıskançlık nedeniyle yapılıyor. Nadiren de olsa, ayrılmak istediği eşinden, nişanlısından veya sevgilisinden nasıl ayrılacağını bilemeyen kişiler de ayırma büyüsü yaptırabiliyorlar. Ayırma büyüsü, yüzyıllardır başvurulan, etkili ve güçlü bir büyüdür. Gri büyü sınıfına girse de çoğunlukla kötü amaçla tercih ediliyor. Bu nedenle Medyum Hocamız gibi güvenilir ve gerçek medyumlar bu büyüye pek yanaşmıyorlar. Çünkü ortada birbirini seven iki insan bulunuyor. Bu insanları ayırmak için yapılan büyüler, büyük günaha sebebiyet veriyor.

Ayrılık Büyüsü Gerçek mi?

 

Büyülere inanmayanlar veya büyü yaptırmak isteyenler ayırma büyüsü gerçek mi? endişesi yaşayabilirler. Büyü yöntemi, Kuran’da da geçmektedir. Yani büyü gerçektir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken husus, hangi tür büyüleri yaptırmaya karar vereceğinizdir. Ak büyü dediğimiz, büyü yapılan kişiye veya çevresine zararı dokunmayan büyüleri Medyum hocamız da dahil bütün gerçek medyumlar uyguluyor. Fakat kara büyü dediğimiz kişiye zarar veren hatta ölümüne yol açan kötü büyüleri Medyum hocamız da yapmıyor. Ayırma büyüsü de sıklıkla tercih edilen bir büyü olarak öne çıkıyor. Etkili ve güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede etkisini gösteriyor. Sevenleri ayırmak için değil de üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenmek ve ayırma büyüsü gerçek mi? sorgusu için Medyum hocamıza görünebilirsiniz.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyü uygulamaları arasında yer alan karı kocayı ayırma büyüsü yapılan ayırma büyülerinin bir çeşididir. Eşleri birbirinden ayırmak için yapılan uygulamalar diğer ayırma büyüleriyle benzerlikler gösterir. Papaz büyüleri arasında yaygın olan ve ayırma amaçlı yapılan bu uygulamaların en etkilisinin domuz yağı büyüsü olduğu iddia edilir. Domuz yağı büyüsü toplumuz tarafından bilinen ve uygulanan çok güçlü bir kara büyüdür. Bu büyülerde medyumlar devreye şeytani cinleri sokar. Kişiler evlerine sürülmüş domuz yağını fark edip temizlemeye çalışsalar bile şeytani cinler görevlerini yapmaya devam ederler.

 

Ayırma büyüsü kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Ancak başlığımızda fark edeceğiniz üzere ‘’ ayırma duası ‘’ olarak belirtiyor olmamıza istinaden içeriğinde ‘’ ayırma büyüsü ‘’ hakkında yer verilmiştir. Sevenleri ayırmak, evli çiftleri ayırmak veya karı kocayı ayırmak istemenin bir duası olmaz. Bu tamamen bedduadır ve böyle bir bedduanın da iyi tarafı olmaz. Bu yapılacak olan çalışma büyüdür. Bu nedenle ayırma büyüsü ile detaylandırdık. Ayırma büyüleri en çok rağbet gören büyülerden birisidir. Ülkemizde ve dünyanın birçok noktasında büyü ilmine inanan kişilerin birisini elde etmek veya inat uğruna, kötülük etme uğruna ayrılmalarını istemektedirler.