Büyü Nasıl Bozulur?

 

Büyü bozma işlemleri bilindiği üzere medyumların bile yapmakta zorluk çektikleri bir konudur. Çünkü büyünün ne zaman ve kim tarafından hangi amaçla yapılmış olduğundan tutun da hangi efsunlar ile hangi sihirlere maruz kaldığını en ince ayrıntısıyla didik didik incelemek gerekmektedir. Medyum Hoca ise büyü yapma konusundaki hünerlerinin aynısını büyü bozma konularında da sergilemeye devam ediyor. Kara büyü ve papaz büyüsü gibi büyülerin bile üstesinden gelen Medyum Hocamız, büyü bozma konusunda en dikkatli medyumlardan birisidir. Büyü yapmak bir ilim gerektirirken büyü bozmak ise kat be kat büyük bir ilim istemektedir. Medyum Hocamız büyü bozma hakkında bir çok yanlış bilgiyle dolu insan olduğunu ve bir çoğunun da kendince büyü bozmaya çalıştığını üzülerek söylemektedir. Bu tarz kişiler hem kendilerine hem de çevrelerine oldukça büyük zararlar vererek büyünün daha da tesirli saldırmasına ve onu koruyan cinlerin de saldırılarına maruz kalmaktadırlar. Böyle durumlarda akıllı davranılması ve her işin bir ehli olduğunun hatırlanması gerekmektedir. İnsanlar bir takım sebeplerden dolayı kaş yapmaya çalışırken göz çıkarmakta ve sonunda yine Medyum Hocaya başvurmaktadırlar.

 

İdrarla Büyü Bozma

 

Medyum Hocamız,, idrarla büyü bozma konusunun çok zararlı olabileceğini ve insanları bu konularda cahilce işler yaptıklarını söylemektedir. Bir çok kimse büyü bozduğu iddiasıyla ve büyüyü uzak tuttuğunu söyleyerek kendi idrarını içmekten çekinmemektedirler. Hatta kendi idrarı ile elini yüzünü yıkayan insanlara bile son zamanlarda sıklıkla rastlanmaktadır. Kıymetli okuyucularımız bilmeniz gerekir ki idrar bir çok bakteriyi içinde barındırabilir. Her ne kadar böbreklerinizin sağlam olduğu durumlarda temiz ve steril olarak dışarı atılsa da insan kendindeki hastalıkları her zaman bilemez. Örneğin böbrekleriniz rahatsız ise ve siz bu durumda idrarınızı içer ve sağınız solunuza sürerseniz hem böbreklerinizin ve bağırsaklarınızın iflasına hem de bir çok hastalığa kapı açmış olursunuz. İdrarla büyü bozma tamamen bambaşka bir olaydır. Bu büyü ilimlerinden bir nüshadır. Bunun nasıl yapılması gerektiğine ve uygulama şekillerine medyum karar vermektedir. Bunu da yapılan hesaplamalar ve gerekli bakımların ardından uygulamaya koymaktadır. Hiçbir medyum kimseye bardağa işeyerek için ve büyü bozulacaktır gibi zarar verici bir şey söylemez. Sağlık sizin her şeyinizdir. Bundan dolayı da hem büyü yaparken hem de büyü bozma işlemlerinde Medyum Hocamız sizlerin en küçük bir zarar görmeden atlatmanız için gayretler sergilemektedir. Büyü çok ciddi bir durumdur. Mutlaka ciddiye alınmalı ve bu konuda Medyum Hoca gibi derin ilim sahibi medyumlardan yararlanılmalıdır.

 

Büyü Kimlere Yapılır?

 

Büyü, her insana yapılan tılsımlardır. İslam dini peygamberi, peygamberimiz Hazreti Muhammed’e bile büyü yapıldığı hususunda çeşitli söylentiler vardır. Kardeşlerim onun gibi bir insana yapılıyorsa, maneviyat derecesi ne olursa olsun çağımızın bütün insanlarına rahatlıkla yapılabilir. Bu nedenle her insanın bu hususta dikkatli olması gerekir. Büyü yapılma işlemleri genellikle eşlere, sevgililere, kocalara, sevgi duyulmayan kişilere yapılır. Büyünün tesir etme süresi genellikle bir hafta kadar sürer. Ama bazı ağır büyüler zamanla tesir ederler. Büyü, yukarıda belirttiğimiz kişilere yapılır. Ancak etkileri birbirinden farklı olabilir. Örneğin iki kişiyi düşünelim. İkisine de papaz büyüsü yapılıyor. Birinci kişi manevi anlamda oldukça bir kişi. İstekle namaz kılıyor, iyilik yapıyor, insanlara faydalı olmaya çalışıyor ve büyüklerine oldukça saygılı davranıyor. Bu kişiye büyünün işlemesi onu alt etmesi zaman alabilir. Hatta bazen böyle kişilere kardeşlerim büyü bir türlü etki edemez. Ancak manevi anlamda zayıf, hayatında namaz kılmamız, kalbinin temizliğiyle övünen ve kendini bulutlarda gören kişilere büyünün işlemesi çok basit şekilde gerçekleşir. Bu kişilere büyü yapıldığı anda etkiler görülmeye başlar. Ne olursa olsun kardeşlerim, büyü her ikisine de zarar verir. Görüldüğü gibi büyü herkese yapılabilir. Husumetli olanlar, birbirlerini sevmeyenler veya ayırma için birçok kez büyü yapılmıştır. Yapılan büyülerin bozulması için medyuma başvurabilirsiniz. Büyü nasıl bozulur diyorsanız mutlaka hoca medyumlara başvurmalısınız. Medyuma başvurduktan sonra sizde sürekli belirttiğimiz duaları okuyup, namaz kılarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.