Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Sevgiliyi bağlama büyüsü, size ve sevgilinize ait bilgilerden yola çıkılarak yapılır. Bu bilgilerden hareket ederek size olan hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik v.b.) artması ve kafasındaki endişe, tereddüt ve korkuların kalkması için vefk hazırlanmaya başlanır. Hazırlığı belirli gün ve saatlerde yapılan ve 5-7 gün sürecek bu çalışmanın sonrasında vefk hazır olur. Hazırlanan bu vefki siz üzerinizde taşımanız halinde ortaya manevi bir enerji çıkmaya başlar ve bu enerji sadece sevgilinizi etkiler. Sonrasında size yakın ve ilgili davranma süreci başlayacaktır. Tüm bağlama büyüleri aynı yöntemle yapılır. Önemli olan amaca göre çalışma yapmaktır.

Bağlama büyüsü yapılış yöntemleri de buna bağlı olarak farlı ritüellere dayanabilmektedir. Kimi zaman papaz büyüsü yöntemi kullanarak bağlama büyülere yapılabildiği gibi, kimi zaman da başka kara büyü yöntemleri kullanılabilmektedir. 

 

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

 

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuyla doğal olarak çok karşılaşmaktayız. İnsanların en dikkat ettiği ve sebeplerini araştırdığı konuların başında büyülerin ne kadar sürede etki edeceği konusu geliyor. Bağlama büyüsü ya da diğer büyüler için süre faktörünü etkileyen birçok etken vardır. Burada kişilerin yıldız uyuşmasından tutun da niyetin sağlamlığı, yapılan büyüye karşı sadakat ve inanç gibi etkiler bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Bu sebepleri art arda koyduğumuzda bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap vermek mümkün olmaktadır. Bazı büyüler 7 günde tamamen etkisini gösterir ki bazıları da 40 günde etki eder. Ancak bu büyü yapılır yapılmaz etki etmediği anlamına gelmez.

Büyü yapılır yapılmaz insana etki eder fakat bu biraz önceki saydığımız sebeplerin etkisi ile ve daha birçok etki ile de uzayıp kısalabilir. Bir kimsenin ailesindeki eski büyüklerde büyük alimler olup hayırdualar aldıklarında onları koruyan bir dua kalkanı da olabilir.