Evlenme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?


Evlilik büyüsü uzman kişilere yaptırıldığı zaman kısa sürede görülecek etkiler sayesinde kendini belli eder. Yapılan büyünün harekete geçmesiyle evlendirmesi istenen kişiye evlilik teklifleri yağmaya başlar. Evlilik ile ilgili her işi tıkırında ilerler. Bu büyü eğer bir bayanın evlenilmesine niyet edilerek yapılmışsa sürekli olarak görücüler gelmeye başlar. Evlilik büyüsü yapılan kişiler gittikleri her ortamda bekar olan karşı cinsler tarafından ablukaya alınır. Evlenmeyi hiç istemeyen kişiler dahi bir an önce evlenebilmek için ailesine baskı yapar. Evlilik büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun cevapları bunlardır.

 

Evlenme Büyüsü Bozulur Mu?


Bu büyü kullanarak evlenen kişiler evlenme büyüsü nasıl bozulur arayışlarına başlamaktadır. Evlenme büyüsü yapımında kullanılan materyallerin bulunup üzerine okunacak dualarla etkisiz hale gelmesi yöntemi ile bozulabilir. Bu büyü bozma işlemi evlilik ayırma büyüsü değildir. İnsanlar büyüyle evlenirse büyünün bozulması ile boşanmaz. Her büyünün bozulabildiği gibi evlenme büyüsü de bozulur. Çoğu kez bu büyü yaptıran kişiler tarafından bozulur. Eğer büyüye sebebiyet veren cinler kişinin ruh sağlığını bozup ibadetlerinden engelliyorsa bir an önce büyünün bozulması gerekir. Büyünün bozulması için Ayetel Kürsi Felak ve Nas sureleri sürekli olarak bir bardak suyun içerisine okunup içilmelidir. Bu sayede cin ya vücudu terk edecek ya da kısa bir süre içerisinde yanıp yok olacaktır.

 

Evlilik Bozma Büyüsü


Evlilik büyü bozma işlemiyle evlilik bozma işlemi birbiriyle karıştırılmamalıdır. Evlilik büyüsü bozma evlenmesi istenen kişinin evlendikten sonra vücuduna musallat olan cinin uzaklaştırılması maksadı ile yapılır. Bu büyü bozma işlemi insanların evliliğindeki mutluluğu etkilememektedir. Bu büyü bozulduğunda evlilik normal akışında ilerleyecektir. Evlilik bozma büyüsü mutlu giden evliliklerin en büyük düşmanıdır. Evli nişanlı veya mutlu bir birlikteliği olan sevgili çiftler bu büyünün adını duyduklarında dahi korkmaktadır.

 

Evlilik Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Evlilik büyüsünü yaptırdıktan sonra geri dönüşün olamayacağını da bilmeniz gerekmektedir. Yani büyüyü yaptırdıktan sonra belki de isteseniz dahi bu büyüyü bozamayacaksınız. Bundan dolayı da büyüyü yapacağınıza iyice karar verdikten sonra büyüyü kimin üzerinde yapacağınıza da karar vermelisiniz. Eğer büyüyü kendiniz için yaptırıyorsanız daha bir titiz olmalısınız. Çünkü sonuçta o kişi ile hayatlarınızı birleştireceksiniz. Bundan dolayı da çok büyük titizlik ile çalışmalı ve o kişi hakkında medyum tarafından ya da medyum hoca tarafından istenilen birtakım bilgileri toplamalısınız. Bilgilerin hepsini bir araya getirdikten sonra ve medyum ya da medyum hoca tarafından büyü yapıldıktan sonra işler burada kalmıyor. Sıradaki en büyük sorunlardan bir tanesi de büyünün yarısının sizde yarısının da hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişide olması gerekmektedir. Tabi bu durum büyünün türüne ve farklılığına göre değişmektedir.

 

Evlilik Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?


Yapılan evlilik büyüsünün ise kişiye etki etme süresi ise tahmin edilemeyen bir durumdur. Fakat gene olarak evlilik büyüsü hemen ya da kısa süre içerisinde etki etmez. Büyü bir hafta içerisinde de etkisini gösterebilir, bir ay içerisinde de belki de üç ay içerisinde. Bu olay biraz da büyüyü yapmış olduğunuz kişinin vücudunun direncine bağlı bir durumdur. Fakat büyü yaptırmışsanız ve medyum bu büyünün olacağına inanmışsa büyük ihtimal ile bu büyü tesirini gösterecektir. Fakat erken ya da geç bunu bilemiyoruz.