ÜNLÜ MEDYUM

DİRAN HOCA

0531 423 21 92

BEN KİMİM


Medyum DİRAN 1987 Mardin doğumlu aslen yahudi bir medyumdur. Kendisi doğuştan gelen duru görü yeteneği ailesi tarafından fark edilene kadar normal eğitim alırken 8 yaşında ailesi tarafından farklı bir çocuk olduğu anlaşılmış ve normal okuldan alınarak yahudi mistik ilimi olan kabala eğitimi ve tevrat eğitimi almak üzere israile gönderilmiştir. 16 yaşına kadar aldığı dini eğitimi tamamladıktan sonra kabala uzmanı olarak insanlara yardımcı olmaya başlamıştır. Almış oldugu egitimden sonra İsrail Türkiye Ve Birçok Avrupa Ülkesinde insanlara hizmet etmeye devam etmistir. Bu zamana kadar binlerce insanın sorunlarına kabala öğretisiyle çözüm bulmuş ve bulmaya da devam etmektedir. Şu an İsrail deTel Aviv Universiteside Ögretim Üyesi ve Theotokos Yeni Kilisesinde Papazlık Görevini Sürdürmektedir Türkiye Ve Avrupanın Bir Çok Ülkesinde ki Üniversitelerinde Bio Enerji ve Meta Fizik Üzerine Eğitim ve Seminerler Vermektedir.

 

GEREKÇEMİZ

1- Toplumsal baskılar ve modern olduğuna inanılan yaşam tarzı nedeniyle insanlar üzerinde oluşan yoğun enerji birikimi,

 

2- Neredeyse tamamen madde merkezli yaşama hedefinin getirdiği stres yükü ve bunlara bağlı olarak bireylerin birbirlerinden uzaklaşması,

 

3- Yalnız kalmakla rahatlama sağlanacağı zannedildiği halde gittikçe daralan bir çemberin içinde nefes alınamaz hale gelinmesi, yaşadığımız şu günlerde toplumumuzun en ciddi problemi haline gelmiştir.Bilim, yüzyıllardır yaşamın temelindeki “İnsanın İç Huzuru” gerçeğini dile getirmiş, gerçek hayatta başarı ve mutluluğun madalyonun diğer yüzü olan manevi destekle sağlanabileceğini, diğer bir deyişle “Perde Arkası” nın tanınmasıyla yakalanabileceğini ispatlamışlardır.