Büyüler etkili bir şekilde hayatımızda yer almaya devam ediyor. Sevdiği kişiyi bağlamak için kullanılan büyülerden biri olan kaşık büyüsü hakkında sizlere detaylı bilgilerimizi aktarıyoruz. Oldukça etkili olan bu büyüyü tercih eden insan sayısı da oldukça fazladır. Günümüzde kaşık ile yapılan büyünün etkisinin tam olarak neden olduğu bilinmese de, iyi medyumlar bunun temelini sır gibi saklamaktadır. Anlaşılan dünyanın ilk zamanlarından beri bu metalin etkileri iyi bir konuma sahip. Bunu iyi bilen kişiler de bunu büyü olarak kullanmaktadır. Çok eski zamanlarda kaşık ile yapılan büyünün tesirinin çok çok fazla olduğu kitaplarda veya kalıntılarda belli olmaktadır. Şimdi gelelim kaşık büyüsünün nasıl yapıldığına…

Amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması için yaptırılır ve günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Genel olarak 2 kaşığı birbirine belirli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde yapılmaktadır.

Kaşık büyüsü

Kaşık büyüleri oldukça hızlı sonuç verir. Daha çok 2 adet tahta kaşık kullanarak hazırlanmaktadır. Ayrıca bu kaşıkların saplarına da kişilerin isimleri ve anne adları yazılır. Daha çok bir mezara gömülmesi istenir.

Toprağın altında kaldığı sürece büyünün etkisiyle bu 2 insan birbirinden hiç kopmaz ve ayrılmak için de yaptırılmışsa yine bu 2 kişi birlikte ve mutlu olamaz.

Kaşıkların yönleri de önemlidir. Kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır çünkü tam tersi bir sonuç alınmaması için bu durum çok önemlidir. Kaşıklar sağlarından birbirine bakacak yönde bağlanır ve birleştirilir.

Bu yöntem insanı yaklaştırmak için kullanılmaktadır. Kaşıklar birbirine ters bakacak şekilde bağlanırsa iki insanın birbirinden uzaklaşması sonucu olacaktır.

Etkisini 48 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde gösteren kaşık büyüsü ile sevdiğinizi kendinize bağlayabilir ya da onunla sonsuza dek ayrı kalabilirsiniz.