Papaz Büyüsü Nedir?

 

  Büyü yaptırmak her anlamda insana rahatlık sağlar. Büyü, istenmeyen bir durumun engellenmesi veya düzelmesi için başvurulan bir  ihtiyaçtır. Farklı konularda yapılan birçok büyü çeşidi bulunmaktadır bunlardan biri ve en fazla tercih edileni de papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü nedir ile papaz büyüsü, düşünüldüğü gibi papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Aksine papazlar büyü yapmaz. Süryanice kelimeden dilimize dolanan papaz büyüsü kara büyülerden en etkili olanıdır. Büyü yapılan kişiye yüksek derecede zarar verdiği için özellikle kötü kalpli kaynanalara yapılmaktadır.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

  Papaz büyüsü sabır isteyen bir büyü olduğu için sabırsız kişiler tarafından tercih edilmez. Büyü, tecrübeli hocaların özel olarak   yapmış olduğu dualar eşliğinde büyük bir titizlikle yapılır. Papaz büyüsü yaptıran kişi, büyünün hiçbir şekilde geri alınmayacağını   bilmeli ve ona göre hareket etmelidir. Papaz büyüsü nedir yazımız ile öğrendiğiniz gibi bu büyü kara büyülerden biridir ve insana   büyük hasarlar verdiği için geri alınamaz. Sadece bazı hocalar tarafından papaz büyüsü bozdurulabilir. Başka türlü büyü geri   alınamaz, bozulması yapılamaz.

 

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

 

  Papaz büyüsü etkileri büyüye göre değişiklik gösterir. Bu büyünün en büyük amacı kişinin zihninin içine girmek, onu psikolojik ve bedensel olarak yönlendirmektir. Büyü, özellikle de medyumun cinleri aracılığıyla kişinin zihnine ulaşarak ve onu etkileterek yapılır. Yani kişi bir anda kendini büyüyü yaptıran kişi aşık olarak da bulabilir, bir anda evli olduğu kişiden soğuyup uzaklaşabilir ya da kısmeti bir anda kapanabilir. Bunların hepsi büyüye göre değişiklik gösterir.

 

  Papaz büyüsü nasıl etkiler sorusu büyüyü yapan kişiye göre ya da büyünün yapılış biçimine göre de değişiklik gösterebilir. Bunlar çok büyük ve güçlü kara büyülerdir. Fark edilmediği sürece etkisi bir ömür sürebilmektedir. Bunun için öncelikle büyünün yapılmasını istediğinizden ve niyetinizden emin olmanız gerekir. Tereddütlü olmanız ya da büyüye inanmamanız kötü enerji doğuracaktır. Bir diğer etken de büyüyü yapan kişidir. İyi ve güçlü bir medyum büyünün en iyi şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Papaz büyüsü medyum hocanın da etkisinin oldukça büyük odluğu bir büyüdür.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılmaktadır?

 

Papaz büyüsünü anlamak oldukça zordur. Bu büyüler kişiyi doğrudan zihinsel olarak etkilerler ve etkisi çok çabuk görülmektedir. Yani büyünün yapıldığı kişi kendisinde var olan değişikliği öyle hemen anlayamaz ya da fark edemez. Direkt olarak zihinsel ve bedensel olarak büyünün etkisi altındadır. Yani yapılan bu papaz büyüsü yalnızca kişinin çok yakınları tarafından anlaşılabilmektedir. Ki o da her zaman mümkün değildir.

 

Başta da denildiği gibi papaz büyüsü kara büyü sınıfına girmektedir ve kara büyüler kolay kolay anlaşılmaz. Hatta bazı güçlü medyumların yaptığı büyüleri yalnızca kendisi görebilir, yıldızname fallarında da çıkmaz ve başka medyumlar da göremez. Fakat bazen büyü yapılan kişinin çevresinde olanlar kişideki ani değişiklikleri fark eder ve eğer inanıyorsa onda büyü olduğunu düşünebilmektedir. Böyle durumlarda o kişi papaz büyüsü bozdurma yoluna gitmek ister.

 

Papaz Büyüsü Çeşitleri

 

Papaz büyüsü çeşitleri arasında hem bağlanma hem de ayrılık sağlama gibi iki önemli özelliği bulunur. Bu özellik çerçevesinde papaz büyüsü çeşitleri aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

 

  • Papaz Büyüsü ile Aşık Etmek: Bir kimseyi kendine aşık etmek isteyen kişiler papaz büyüsü ile aşık etme yolunu deneyebilir. Medyum Özgür Mustafa tarafından ustalıkla yapılan aşık etme, papaz büyüsünün en zor ancak en kuvvetli çeşidinden biridir. Bir kimseyi kendine aşık etme, papaz büyüsünün gücü sayesinden, ilim sahibi medyum tarafından yapıldığında kaçınılmaz sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Ayrıca papaz büyüsü ile aşık etme yönetimi sonucu, ayrılmış olan kimseler barışır, ayrılmak isteyen kişi, pişman olarak geri döner.

  • Papaz Büyüsü ile Eve Bağlama: Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen papaz büyüsünün bu çeşidi, evine bağlı olmayan, sürekli dışarıda vakit geçiren eşleri için inanılmaz etkilere sahip olmaktadır. Eve bağlanan eş ile hane içerisinde daha fazla sevginin olduğu bir ortam meydana gelmesi, papaz büyüsünün kuvveti ile doğru orantılıdır. Yine bu büyü çeşidinin de uzman bir medyum tarafından yapılmaması halinde çok vahim sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle çok dikkatli olunması gerekir.

  • Papaz Büyüsü ile Ayırmak ya da Soğutmak: Kişilerin arasını açmak, birliklerini bozmak, aradaki sevgi bağlarını kırmak için de yine bilinen en etkili yöntem papaz büyüsüdür. Papaz büyüsünün bu çeşidi ile aralarına soğukluk girmesi istenilen kimselerin ilişkileri derhal bozulur. Yine üstüne basa basa belirtmekte fayda var ki, diğer çeşitlerde olduğu gibi papaz büyüsünün bu çeşidinde de mutlaka ki ilim sahibi bir medyum süreçleri yönetmelidir. Kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimi, papaz büyüsünde ehil olmayan kimseler tarafından yapılırsa tam anlamına ulaşmış olur.